Rage Against The Machine powrócą? Wyciekła lista koncertów na 2020 rok!

 

Rage Against The Machine nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Zespół ten to swoista legenda. W 2011 roku po raz drugi zawiesił swoją działalność. Muzycy do tej pory ucinali temat wspólnego powrotu na scenę. Czy lista koncertów, które możemy znaleźć w sieci, oznacza powrót?

 

W internecie wyciekła lista kilku koncertów, która została udostępniona przez profil Rage Against The Machine na Instagramie. Sam Tom Morello opublikował te informacje u siebie. Wszystko zbiegło się w czasie z oświadczeniem, jakie B-Real (jeden z dwóch wokalistów formacji Prophets Of Rage) podał na swoim profilu

Chciałbym podziękować wszystkim fanom, którzy wspierali Prophets Of Rage przez cały czas w którym razem graliśmy. To był zaszczyt, dzielić sceny i ludzi w różnym wieku z tymi gośćmi. To był wspaniały czas wielkich wspomnień w krótkim czasie. Granie u boku Chucka i Toma było wyjątkowe. Mam nadzieję, że zostawiamy dobre wrażenie, a muzyka była wielką inspiracją dla tych, którzy tego potrzebowali. Bądźcie zaangażowani i walczcie w dobrej wierze.

Ponadto, współpracownik zespołu w rozmowie z amerykańskim Forbes przyznał, że te daty wydarzeń są prawdziwe. I, że możemy spodziewać się jeszcze kilku koncertów. Czy to oznacza, że zespół myśli o powrocie na scenę?

[Aktualizacja] Jest potwierdzony koncert w Polsce! Wydarzenie odbędzie się na początku września w Krakowie. Kliknij po więcej szczegółów.

 

Rage Against The Machine wracają na scenę?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

… El Paso, TX March 26, 2020 Las Cruces, NM March 28, 2020 Phoenix, AZ March 30, 2020 Indio, CA April 10, 2020 Indio, CA April 17, 2020 ? Susana Hidalgo

Post udostępniony przez Rage Against The Machine (@rageagainstthemachine)

 

Koncerty, które ogłoszono do tej pory:

  • 26 marca w El Paso (Teksas)
  • 28 marca w Las Cruces (Nowy Meksyk)
  • 30 marca w Phoenix (Arizona)
  • 10 i 17 kwietnia w Indio (Kalifornia)

Więcej dat nie znamy. Ale trzymamy kciuki!