Rage Against The Machine z koncertem w Polsce!

 

Rage Against The Machine ogłosili trasę koncertową, w ramach której zespół zawita do Polski! Bilety dostępne będą już od piątku 14 lutego!

 

Całkiem niedawno reaktywowana formacja Rage Against The Machine rusza w trasę koncertową, w ramach której odbędzie się ponad czterdzieści koncertów. Trasa rozpocznie się już pod koniec marca. Nie zabraknie również wydarzeń w Europie, w tym w Polsce! Zespół wystąpi 10 września w Krakowskiej Tauron Arenie. Szczegóły wydarzenia.

Podczas trasy, Rage Against the Machine będzie współpracować z wieloma organizacjami charytatywnymi i grupami aktywistów. Dodatkowo, całość dochodów z wybranych koncertów zostanie przekazana na organizacje wspierające prawa imigrantów.

 

 

Rage Against The Machine w Polsce! [bilety]

Bilety na polski koncert grupy Rage Against The Machine trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 14 lutego o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się w środę 12 lutego o 10.00 i potrwa do piątku, 14 lutego do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 13 lutego o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 14 lutego do 10.0.