Premiera płyty „Awareness” zespołu As Night Falls

Wczoraj miała miejsce premiera najnowszej płyty zespołu As Night Falls. Ciekawi co tym razem formacja dla nas przygotowała?

 

Dokładnie 01.07 miała miejsce premiera najnowszej płyty zespołu As Night Falls„Awareness”. Jest to drugi długograj grupy, łącznie z czterech wydanych wydawnictw. Do tej pory krążek zapowiadały dwa świetnie przyjęte single – tytułowy „Awareness” oraz „Never Look Back” (obydwa przesłuchać możecie tutaj). Mixem i masteringiem zajęło się studio Młyn. Okładka prezentuje się następująco:

 

 

Płyta „Awareness” jest albumem koncepcyjnym. Zespół skupia się na nim na aspektach psychologicznych, czy problemach psychicznych. Całość jest wykończona fantastycznymi fotomanipulacjami od Jarosława Wasek. Z kolei za warstwę liryczną odpowiadają Michał Libiszewski, Paul Thomson, Satom i Krystian Kukliński. 

 Płytę można już słuchać w serwisie bandcamp:
 

As Night Falls ponownie do współpracy zaprosiło Mikołaja Bienek, który wykonał do trzech utworów specjalne aranże chóru (poprzednie aranże możecie usłyszeć na filmie z koncertu Dark Female Festival, nagranego przez wspomniane Studio Młyn). 
 
Płyta jest już dostępna w sprzedaży, poprzez kontakt z zespołem: asnightfallspl@gmail.com