Pol’and’Rock Festival w tym roku ponownie bez sceny Viva Kultura (Pokojowa Wioska Kryszny)

 

Jak możemy przeczytać na oficjalnym wpisie Sceny Viva Kultura, w tym roku ponownie nie zawitają oni na Pol’and’Rock Festival.

 

Pełną parą ruszyła organizacja nadchodzącej 28. edycji Pol’and’Rock Festival. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 4 – 6 sierpnia. Znamy również nową lokalizację, którą jest lotnisko Czaplinek – Broczyno.

W tym tygodniu ogłoszono również pierwszy zespół, który zagra dla nas ze Sceny Głównej. Jest to francuska formacja Tagada Jones.

W związku z powyższym, dużo ludzi pyta o organizację tegorocznego wydarzenia. Nie ma jeszcze oficjalnej informacji czy utrzymane zostaną bilety oraz sprawdzanie ewentualnego zakażenia panującym wirusem. Jednak, jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu Sceny Viva Kultura, niestety nie zawitają oni na nadchodzącym festiwalu. Jak wspominają „Krysznowcy”:

Tego lata nie spotkamy się z Wami na Festiwalu Pol’and’Rock. Na czaplineckim lotnisku miejsce na imprezę okazało się być na tyle ograniczone, że nie wszystko się tam zmieści. Dla nas miejsca zabrakło.

Jak czytamy dalej, już wkrótce ogłoszone zostaną tegoroczne wydarzenia, podczas których spotkać będziemy mogli „Krysznowców”. Śledźcie ich profil na bieżąco!