Płyta tygodnia: Wiewiórka na Drzewie – Wiewiórka na Drzewie

Wiewiórka na drzewie

Płyta tygodnia w Rock Kompas: Wiewiórka na Drzewie - Wiewiórka na Drzewie

Facebook | Youtube | WWW | Kup Płytę!

„Wiewiórka na Drzewie” to czarny jak węgiel album gliwickiej formacji Wiewiórka na Drzewie. Znajdziesz tu połączenie rocka, ska, reggae i kto wie czego jeszcze. Z tej wybuchowej i zaskakującej mieszanki powstał charakterystyczny dla chłopaków ze Śląska nowy gatunek nazwany przez nich „Pitu Pitu”. Wiewiórka nie odgrzewa kotleta jak większość znanych Ci zespołów. Każdy utwór jest inny, każda piosenka wyjątkowa. Jeżeli szukasz alternatywy dla współczesnych „produktów” muzycznych to świetnie trafiłeś! Warto posłuchać. Warto nabyć album w formie CD

Krążek zawiera 12 utworów z których co najmniej połowa zostanie już na zawsze w Twojej głowie, przesłuchaj uważnie, do końca!

O zespole pialiśmy też TUTAJ.

Płyta tygodnia w Rock Kompas: Wiewiórka na Drzewie - Wiewiórka na Drzewie

Wiewiórka na Drzewie – Wiewiórka na Drzewie

1. Intro
2. Powiem, że tak
3. Chcę więcej
4. Komedia romantyczna
5. Cały w wolności
6. To taki stan
7. Nie daj zabić w sobie dzieciaka
8. Obłuda
9. Gluten
10. Delegalizacja
11. Polish jaja
12. Ballada o Stachu

Podobało się? Kup Płytę!

Wiewiórka na Drzewie to obecnie jedyny polski przedstawiciel nurtu “Pitu pitu”, który jest poplątaniem wszelkich gatunków muzycznych. Fani rocka znajdą tu kilka przeraźliwie mocnych riffów, miłośnicy reggae odkryją jej niezwykle pozytywny przekaz i ogromne pokłady Wiewiórkowej energii, sympatycy ska słysząc skoczne dźwięki zapewne w bezruchu nie wytrzymają, a fani disco… też są już blisko.

Wiewiórka na Drzewie to niewątpliwie jeden z najweselszych i najbardziej pozytywnie zakręconych zespołów na kuli ziemskiej. Każdy ich występ sprawia, że chce się zobaczyć ich na żywo po raz kolejny. Doskonale wiedzą o tym Woodstockowicze, który co roku aktywnie uczestniczą w Wiewiórstock’u – organizowanej przez Wiewiórki najpiękniejszej leśnej imprezie na świecie, odbywającej się od 2008 r. podczas każdego Przystanku Woodstock(obecnie Pol’and’Rock).