Pale Path i Mentally Blind zapraszają na trasę „Primal Stage Tour ’22”

 

Zespoły Pale Path oraz Mentally Blind zapraszają na koncerty, które odbędą się pod szyldem „Primal Stage Tour ’22”. Całość rozpocznie się już w połowie marca!

 

Szykuje się nie lada gratka dla fanów współczesnego, melodycznego metalu!
Pale Path i Mentally Blind ruszają we wspólną trasę obejmującą 7 koncertów w największych Polskich miastach! 

Koncerty pod szyldem „Primal Stage Tour ’22” odbędą się w następujących miejscach (kliknij w datę aby poznać szczegóły):

11 marca – Pod Minogą – Poznań
12 marca – Dwa Światy – Toruń
13 marca – Wydział Remontowy – Gdańsk
25 marca – Wooltura – Łódź
31 marca – Akademia – Wrocław
1 kwietnia – Paon – Kraków
2 kwietnia – RockOut – Dąbrowa Górnicza

 

 

Pale Path – To stołeczny zespół serwujący dawkę energetycznych, bezkompromisowych, ciężkich riff’ów, które porywają swoją melodycznością. Zespół wydał własnym sumptem EP „Primal” wraz z promującym go singlem „ENEMY” do którego ukazał się mroczny klip, który zdobył nagrodę Polish Music Video Awards za najlepszy polski teledysk w kategorii „Rock i Ostre Brzmienie”.

Od tamtego czasu zespół nie próżnuje, stale koncertuje, bądź to jako healdiner, bądź jako support dla zagraniczynych gwiazd. Właśnie zakończył też pracę nad debiutanckim pełnowymiarowym albumem, dość powiedzieć że pracowali przy nim ludzie odpowiedzialni za brzmienia Behemoth, Bring Me The Horizon czy Architects.

Pale Path w sieci.

Pale Path – Enemy

 

Mentally Blind – Zespół powstały w 2009 roku, szybko zdobył dużą rozpoznowalność i uznanie na lokalnej scenie. W 2015 roku wydali EP o tytule „The Perception„, która namieszała w ich karierze i otworzyła zespołowi drogę do dalszych sukcesów. 

Na swoim koncie mają trasę z Decapitated, dwie trasy koncertowe u boku Materia, oraz supporty takich zagranicznych gwiazd jak Monuments, Bury Tomorrow, HactkivistUneven Structure czy Napoleon. Aktualnie promują swoje ostatnie wydawnictwo z 2021 roku – Stage: Zero.

Mentally Blind w sieci

Mentally Blind // XYZ