Pablopavo i Ludziki z koncertem w sulęcińskim Klubie U Bulka!

 

Już 10 listopada w sulęcińskim Klubie U Bulka odbędzie się koncert zespołu Pablopavo i Ludziki. Pablopavo urodził się w marcu 1978 roku. W roku 1993 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan.

 

W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany „Telehon”. Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy. Dwa lata później ukazuje się drugi album Pablopavo i Ludzików – „10 piosenek”. W tym samym roku pojawił się też album „Głodne kawałki” nagrany w duecie z producentem Praczasem.

Kolejne lata przynoszą kolejne płyty. I pasmo sukcesów w muzycznym świecie. Oprócz albumów solowych, ukazały się również krążki tworzone z kolektywami, zespołami i różnymi inicjatywami. Pablopavo pojawił się gościnnie na mniej więcej pięćdziesięciu krążkach innych wykonawców. Nominowany był do różnych ważnych nagród. Uwieńczeniem wyjątkowo intensywnego twórczo roku 2014, było przyznanie Pablopavo Paszportu Polityki w kategorii „Muzyka Popularna”.

 Pablopavo i Ludziki wydali łącznie 5 płyt. Z czego ostatnia światło dzienne ujrzała w 2018 roku.  Jest to płyta dyskotekowa, choć nie ma pewności czy istnieją odpowiednie dyskoteki, w których można by ją zagrać. Jeśli nie, słuchacze będą musieli sobie taką dyskotekę wyobrazić, albo zbudować. 

Szczegóły wydarzenia.