Tribute Fest vol. II – Klub U Bulka

 

Przed nami druga edycja Tribute Fest! Jeżeli lubisz takie zespoły jak AC/DC, Metallica, Alice in Chains, Soundgarden, Nirvana, Radiohead – to wydarzenie zdecydowanie dla Ciebie! Fest odbędzie się pod koniec listopada w sulęcińskim Klubie U Bulka.


Tribute FEST to idealny pomysł na andrzejkowy wieczór. Spędź go w Sulęcińskim Ośrodku Kultury! Rockowe klasyki to najlepsze z możliwych muzycznych propozycji. Z myślą o Was przygotowane zostały aż trzy wyjątkowe koncerty, podczas których usłyszycie muzykę największych legend rocka, w wykonaniu muzyków z Polski i zagranicy.

Tego wieczoru wystąpią dla nas:

  • AS/DS – AC/DC
  • AlcoholicA – Metallica
  • GILF – Alice in Chains / Soundgarden / Nirvana / Radiohead

 

Szczegóły wydarzenia.

 

 

 

AS/DS – AC/DC

700 występów w przeciągu 7 lat. Tysiące fanów – najlepszy tribute band AC/DC w Europie Wschodniej, eksplozja dźwięków i świateł! Muzycy tworzą wyjątkowy projekt, ponieważ są bardzo podobni do samego AC/DC nie tylko z wyglądu. Grają w bardzo podobnym do oryginału stylu i z taką samą mocą – trudną do opisania, ale łatwą do odczuwania. Scena płonie pod tymi facetami! Podobieństwo do oryginału, jakość dźwięku i barwa głosu pozytywnie zaskakują publiczność. Przygotujcie się na dwie godziny najlepszych utworów AC/DC! Zespół AS/DS z Ukrainy uzyskał certyfikat oficjalnego tribut bandu AC/DC.

AlcoholicA – Metallica
Zespół powstał w 2004 roku z myślą o graniu muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu to nie przypadek – przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności.
Przez trzynaście lat zespół grał jako tribute band Metalliki. W 2017 r AlcoholicA wydała album Sub Zero z autorskim materiałem. Na koncertach zespół łączy autorski materiał z utworami zespołu Metallica, co gwarantuje spory zastrzyk pozytywnej energii. Wiosną 2019 roku opublikowane zostały dwa nowe single, w tym momencie band przygotowuje się do nagrania kolejnej płyty, której wydanie planuje w 2020 roku.

GILF – Alice in Chains / Soundgarden / Nirvana / Radiohead
GILF czyli GIL Jarek + FIAŁKA Krzysztof – dwóch znanych muzyków z Zielonej Góry (Cadillac, Bullfinch, Fabula Rasa), duet grający akustyczne wersje grungeowych i rockowych przebojów lat 90-tych. Na tegorocznym TRIBUTE FEST usłyszmy utwory takich zespołów jak Nirvana, Soundgarden, Alice In Chains czy Radiohead. Z GILFem gościnnie wystąpi Łukasz „Łyczek” Łyczkowski, lider formacji Łukasz Łyczkowski & 5 RANO.