Orbita Wiru – koncert premierowy płyty „Hipis 2020”

 

W ostatni piątek lutego zapraszamy do warszawskiego klubu VooDoo Club! Odbędzie się tam koncert premierowy płyty „Hipis 2020” zespołu Orbita Wiru.

 

28 lutego w Warszawie odbędzie się premierowy koncert najnowszej płyty lokalnej formacji Orbita Wiru. “Hipis 2020” będzie czwartym albumem w dorobku grupy. Światło dzienne ujrzy dokładnie 20 lutego. Wydawcą albumu jest Serwat Art Factory. Na płycie znajdziemy 12 autorskich kompozycji oraz jeden cover – „Nim stanie się tak” zespołu Voo Voo. Całość materiału zarejestrowano i zrealizowano w zespołowym studio, co dało pełną kontrolę nad ostatecznym brzmieniem oraz klimatem utworów.

Gościem specjalnym wieczoru będzie zespół SUNSMOKE. Zapraszamy do VooDoo Club!

Szczegóły wydarzenia oraz dojazdu do klubu.

 

ORBITA WIRU

facebook | instagram | youtube

Muzyka ORBITY WIRU to rockowa eksplozja generowana przez troje ludzi czerpiących z różnych regionów muzyki. Muzykę symbiotycznie dopełniają słowa przykuwających uwagę tekstów. Całość stanowi konsekwentnie pulsującą dźwiękową maszynę. Na Koncercie ORBITA WIRU zagra pełny premierowy materiał z najnowszego albumu „Hipis 2020”.

 

SUNSMOKE
facebook | instagram | youtube

SUNSMOKE to groove-metalowy zespół z Warszawy. Muzyka to połączenie tłustych riffów, osadzonych bębnów, energetycznych aranży i agresywnego rapu.