Nocny Kochanek przedstawia cover utworu Guns N’ Roses – „Nightrain”

 

Właśnie poznaliśmy drugi singiel, którym Nocny Kochanek zapowiada nadchodzącą płytę Stosunki Międzynarodowe. Tym razem zespół wziął na tapetę Guns N’ Roses.

 

Stosunki Międzynarodowe” to czwarty długogrający album zespołu Nocny Kochanek. Jego premiera została zaplanowana na 24 września tego roku. Znajdziemy na nim dziewięć utworów, które będą coverami znanych w świecie rocka kawałków. Autorem okładki jest Robert Adler:

 

 

Jak zachęca nas zespół:

„Stosunki Międzynarodowe” to album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka. Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

Poznaliśmy właśnie drugi utwór, który pochodzi z nadchodzącej płyty. Tym razem zespół na tapetę wziął Guns N’ Roses oraz ich kawałek „Nightrain”. Do tej pory formacja udostępniła cover AC/DC – Thunderstruc.

 

Nocny Kochanek – Nocny Pociąg

 

Preorder albumu „Stosunki Międzynarodowe” ruszył 25 sierpnia. Zakupu można dokonać w oficjalnym sklepie zespołu Nocny Kochanek – tutaj. Wszystkie przedsprzedażowe płyty zostaną podpisanę przez grupę. Ich wysyłka z kolei odbędzie się 20.09.