Nocny Kochanek – coverem AC/DC „Thunderstruck” zapowiada nową nadchodzącą płytę „Stosunki Międzynarodowe”

 

Poznaliśmy pierwszy utwór, który zwiastuje nie tak dawno zapowiedzianą nową płytę zespołu Nocny Kochanek – „Stosunki Międzynarodowe”.

 

Stosunki Międzynarodowe” to czwarty długogrający album zespołu Nocny Kochanek. Jego premiera została zaplanowana na 24 września tego roku. Znajdziemy na nim dziewięć utworów, które będą coverami znanych w świecie rocka kawałków. Autorem okładki jest Robert Adler.

Jak zachęca nas zespół:

„Stosunki Międzynarodowe” to album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka. Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

Poznaliśmy już pierwszy utwór, który pochodzi z zapowiedzianej płyty. Jest to cover znanego dosłownie wszędzie kawałka grupy AC/DC – Thunderstruck.

 

Nocny Kochanek – Piorun (Official Lyric Video) (2021)

 

Preorder albumu „Stosunki Międzynarodowe” ruszył 25 sierpnia. Zakupu można dokonać w oficjalnym sklepie zespołu Nocny Kochanek – tutaj. Wszystkie przedsprzedażowe płyty zostaną podpisanę przez grupę. Ich wysyłka z kolei odbędzie się 20.09.