No Tomorrow Fest

No Tomorrow Fest to szczeciński festiwal muzyki alternatywnej. Jego pierwsza edycja odbyła się  w ubiegłym roku i okazała się sukcesem. Kolejna odbędzie w najbliższy weekend (1 i 2 września). 

Miejsce wydarzenia, czyli Łąkę Kany, odwiedziło w ubiegłym roku kilkaset osób bawiących się przy muzyce takich wykonawców jak Time To Express, Synergia, Pale Path, Second Sun czy Godbite. “Kompletnie nie spodziewaliśmy się takiego odbioru, ludzie bawili się świetnie i dostaliśmy bardzo pozytywny odzew, który dał nam do zrozumienia, że trzeba spróbować znowu za rok.” przyznają organizatorzy, czyli  Kolektyw Artystyczny NO TOMORROW oraz  Good Boys Booking.

Festiwal ten to przede wszystkim wykonawcy undergroundowej sceny polskiej muzyki alternatywnej, skupionej raczej wokół cięższych brzmień (hardcore, metal, punk). 

Inspiracją do stworzenia festiwalu był pewnego rodzaju wakat festiwalowy promujący tego typu brzmienia: “W wielu innych miastach widzimy takie eventy jak Wild Bread Fest (Wrocław), Soundrive Festival (Gdańsk) czy Summer Discomfort (Kraków). Widzimy w Szczecinie publikę oraz przestrzeń na tego typu event. Pamiętamy czasy takich imprez jak Woświn Rock Fest lub Beast Work i chcieliśmy stworzyć w naszym regionie w rodzaju tych tych imprez.”

Na tegorocznej edycji festiwalu, która odbędzie się na Hali Odraz wystąpią :

01.09 (piątek)
– Lochy i Smoki (Szczecin)
– Pale Path (Warszawa)
– Velow (Goleniów)
– Violent Answer (Poznań)
– Iamone (Łódz)
– Mimikyu (Szczecin)

02.09 (sobota)
– Tester Gier (Rybnik)
– Second Sun (Szczecin)
– ODC (Szczecin)
– CF98 (Kraków)
– Meatballs (Szczecin)
– Róża Luksemburg (Poznań)

Event, bilety na festiwal oraz wszystkie inne informacje –tu