Muzyka Na Fali – CLOSTERKELLER i PÜDELSI z koncertem na samym środku Bałtyku!

 

Rockowy koncert na samym środku Bałtyku? Czemu nie! Muzyka na Fali to dwa dni koncertów, dwa dni zabawy na pokładzie Stena Spirit, a na scenie kultowe zespoły Closterkeller i Püdelsi. Statek wypływa już 29 lutego!

 

Oba zespoły to autentyczne legendy. Każdy z nich ma historię sięgającą lat 80, grają nieprzerwanie od tamtego czasu a na ich koncerty przychodzi już trzecie pokolenie fanów. Sceniczna charyzma Anji Orthodox jest nie do podrobienia, a każdy koncert Closterkeller to niezwykłe doświadczenie. Równie niezwykli są Püdelsi, ale ich muzyka to inny biegun i – jak tytuł ich płyty – „jasna strona”. Przeżyj to podczas koncertów na scenie Stena Spirit!

Pierwszego dnia wystąpią Püdelsi. Zespół wystąpi w nocy, a impreza potrwa do rana. Na drugi dzień nie zwalniamy tempa! Rano możesz poznać statek czy odpocząć w SPA, a już w południe czeka lunch all inclusive. Popołudniowy program rozrywkowy przygotuje Cię na dalszy ciąg wieczoru, czyli koncert Closterkeller z Anją Orthodox. Po występie będziesz mieć możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

Szczegóły wydarzenia.

 

Closterkeller – Królowa Magdalena

 

Pudelsi – Uważaj na niego