Music & More Records prezentuje: Shagreen x Pale Mannequin x CMP x Restless

 

Już 18 października wyjątkowe wydarzenie w warszawskim klubie VooDoo Club!  Wydawnictwo i sklep z muzyką Music & More Records zaprasza na pierwszą edycję imprezy „Music & More Presents”! 

Na deskach klubu tego wieczoru usłyszymy: 
Shagreen ( electro / post-industrial / rock / alternative / darkwave )
Pale Mannequin ( progressive metal / rock / alternative / grunge )
COLD MEAT PARTY( rock / funk / hardcore / punk / noise)
(still) Restless ( rock / hard rock / blues )

Szczegóły wydarzenia. 

 


R E S T L E S S – Warszawa

Zespół RESTLESS powstał w sierpniu 2011 w Warszawie. Gramy klasyczny rock/hard/blues oparty przede wszystkim na utworach własnych.

 

S H A G R E E N – Warszawa

Postindustrialny projekt Natalii Gadziny – wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów, producentki muzycznej i skrzypaczki. Do niedawna znana była głównie z produkcji remiksów dla polskich artystów sceny niezależnej (Lari Lu, Small Mechanics), otrzymała także II miejsce w konkursie Nextpop 2track Rework Contest za rework piosenki Milky’ego Wishlake’a. W 2017 r. ukazał się jej pierwszy singiel „Shadows”, rok później amerykańska wytwórnia No Devotion Records wydała debiutanckie EP Shagreen pt. „Darkest Place”. Pełnoprawny album „Falling Dreams” ukazał się w marcu 2019 r. zarówno cyfrowo, jak i w wersji CD.

 

P A L E _ M A N N E Q U I N – Warszawa

W swojej twórczości grupa łączy elementy rocka progresywnego i alternatywnego, nadając całości melancholijne zabarwienie. Brzmieniowo najbliżej im do zespołów takich jak Riverside, Katatonia, Opeth, czy Alice in Chains. 29 marca 2019 roku zespół wydał swój debiutancki album “Patterns in Parallel”

 

C O L D _ M E A T _ P A R T Y – Warszawa

Instrumentalne utwory CMP łączą w sobie hardcore’ową ekspresję, punkowe tempo, noise’owe gitary i mocny bas z funkowym drivem i odrobiną elektroniki.

http://coldmeatparty.bandcamp.com/track/mirrors-feat-wit-dziki