Mudride – premiera albumu „Wide Smile for Bad Games”

facebook | youtube

 

Za nami premiera nowej płyty formacji Mudride. Ciekawi co zespół dla nas przygotował?

 

Dokładnie 9 października swoją premierę miała najnowsza płyta wrocławskiej formacji Mudride – „Wide Smile for Bad Games”. Na krążku znajdziemy siedem autorskich kawałków utrzymanych w rockowo – metalowym brzmieniu. Jak zdradza zespół, album jest dopieszczony niczym najsłodsza ukochana.

Premiera wydawnictwa odbyła się w klubie Alive we Wrocławiu. Na koncercie mogliśmy usłyszeć całą płytę „Wide Smile for Bad Games” oraz kilka muzycznych niespodzianek od zespołu. W tym utwór „Existence Bill”, który promował nadchodzącą płytę.

 

Album można zakupić poprzez bezpośredni kontakt z zespołem!

Mudride – Existence Bill

 

Mudride to wrocławski zespół hard rockowy. Czterech chłopaków lubującym się w ostrym…brzmieniu. Tworzą razem od dawna, choć gitara rytmiczna to totalna nówka. Oryginalny skład tworzą Mateusz aka Jezus, basowy wymiatacz w komplecie z odpowiednio zachrypniętym wokalem. Olek, gitara solowa, każda solówka to dla niego nowa przygoda w nieznane. Za perkusją znajdziecie Pawła aka Hrumka, to on trzyma rytm i szyk tego zespołu. Patrycjusz, gitara rytmiczna, dusza stara niczym ZZ-Top, a wymiata jak małolat.