Motörhead – „Everything Louder Forever” – wielka kolekcja najgłośniejszych utworów legendy

 

Już pod koniec października swoją premierę będzie mieć wyjątkowe wydawnictwo: Motörhead – „Everything Louder Forever”. Będzie to zbiór najgłośniejszych utworów legendarnego zespołu.

 

Motörhead… życiowa siła, energia, styl życia i najgłośniejsza, najbrudniejsza muzyka miażdżąca XX i XXI wiek. Dzikie brzmienie, które jest diabelską synergią rocka, punka i heavy metalu to znak rozpoznawczy mocy Motörhead. Dla milionów słuchaczy byli doświadczeniem zmieniającym życie, nieśli ze sobą ducha i styl życia, które mówiło z dumą ‘Kochanie, jesteśmy w domu i nie zajmuj się sprzątaniem, bo jesteśmy tu żeby się dobrze bawić!’. Przycisk ‘stop’ nigdy nie istniał dla pożądliwego życia Motörhead i między innymi dlatego stali się legendą.

 

Motörhead to uosobienie rockandrollowego rozmachu. Hybryda punka, rocka i heavy metalu, zagrana zacięciem i mocą. Byli prawdziwym żywiołem, który zmienił życie milionów. Za sprawą ich podejścia do życia i muzyki wypracowali sobie status legendy.

Przez przeszło 40 lat swojej kariery, zespołowi Motörhead nieprzerwanie przewodził Ian Lemmy Kilmister. Zarówno zespół jak i sam muzyk, stali się ikonami. Grupa wydała łącznie 22 albumy studyjne. Dzięki stworzonym kultorym kawałkom, nie raz gościli na szczytach list przebojów, wygrywali nagrody oraz osiągnęli 20 milionową sprzedaż. A ich największy przebój – „Ace Od Spades– stał się swoistym hymnem grupy, który doskonale uchwycił ich podejście do życia i dotarł do milionów słuchaczy.

Kulturowy wpływ Motörhead jest praktycznie niezrównany i cały czas się rozszerza, dochodząc do kolejnych pokoleń. Obejmuje zarówno młodych jak i starszych słuchaczy, rozpalając ich serca i umysły, daje zastrzyk adrenaliny, rozrywki, a nawet nierzadko określa ich tożsamość.

Motörhead – „Everything Louder Forever” to wielki zbiór utworów grupy, które stworzyły ten kulturowy fenomen i reprezentuje każdą z epok historii zespołu. Wydawnictwo będzie dostępne w formacie 2CD, 2LP, 4LP czy pliki do pobrania, dostępne na platformach streamingowych. Zakupu można już dokonywać na stronie www.iMotorhead.com oraz tutaj. Premiera odbędzie się 29 października!

 

Motörhead – Rock Out

 

Motörhead – „Everything Louder Forever” – tracklista 2LP:

Overkill
We Are Motorhead
Snaggletooth
Rock It
Orgasmatron
Brotherhood Of Man
In The Name Of Tragedy
Bomber
Sacrifice
The Thousand Names Of God
Love For Sale
Killed By Death
I’m So Bad (Baby I Don’t Care)
Smiling Like A Killer
Sharpshooter
Queen Of The Damned
Keys To The Kingdom
Cradle To The Grave
Lost Johnny
The Game
Ace Of Spades

Burner
Stone Dead Forever
Bad Woman
Just Cos You Got The Power
Stay Out Of Jail
No Class
I Am The Sword
The Chase Is Better Than The Catch
God Save The Queen
R.A.M.O.N.E.S.
Iron Fist
Rock Out
Dirty Love
Shine
Overnight Sensation
On Your Feet Or On Your Knees
I Ain’t No Nice Guy
Sucker
1916
Choking On Your Screams
Motorhead