Meteroids – cyfrowa premiera debiutanckiej płyty „Przemyślenia”

 

Za nami cyfrowa premiera debiutanckiej płyty formacji Meteroids. Album „Przemyślenia” jest już dostępny na platformach streamingowych!

 

Dokładnie 10 września odbyła się cyfrowa premiera nowego albumu zielonogórskiej formacji Meteroids. Płyta „Przemyślenia” jest jednocześnie debiutem grupy. Okładkę możecie ocenić powyżej. Całość jest już dostępna na platformach streamingowych (odnośniki znajdziecie pod okładką płyty).

„Przemyślenia” to 13 autorskich kawałków utrzymanych w klimacie hard rockowego brzmienia. Jak sami muzycy zapowiadają płytę:

„Przemyślenia” opisują to jak źle wypowiedziane słowa dają początek czemuś wielkiemu. Namawiamy do posiadania własnego zdania, nie zatrzymywania się w szarej codzienności i do wyłamania się z tych samych „oklepanych” myśli.

Prace nad albumem trwały dość długo. Szukanie koncepcji, odrzucanie kolejnych pomysłów. Ostatecznie, cały zespół jest zadowolony z całokształtu płyty.

Album zawiera materiał, nad którym pracowaliśmy przez prawie 2 lata. Przez ten czas przewijało nam się dużo różnych utworów, koncepcji i pomysłów, jednak pracując nad krążkiem i nagrywając go od początku bieżącego roku, byliśmy i jesteśmy przekonani, że dobór oraz stylistyka utworów jest najbliższa temu co gra wewnątrz każdego z nas.

 

Meteroids – „Przemyślenia”

 

Płyta „Przemyślenia” powstała w składzie:
Hubert Sozański – wokal
Jan Domagała – gitara basowa
Filip Sanowski – perkusja
Jakub Mroczek – gitara
Leon Ochocki – gitara