MY MIND – szeroko rozumiany rock i muzyka wychodząca poza jego ramy

 
 

Zespół MY MIND swoich początków sięga 2017 roku. Pierwotny pomysł na grupę był taki, aby grać akustycznie. Oczywiście zahaczając w swojej twórczości o muzykę rockową. Delikatny kobiecy wokal podparty był brzmieniem takich instrumentów jak cajon, gitara akustyczna, elektryczna i basowa. Formacja od samego początku skupiona była wokół tworzenia swoich autorskich utworów.

Już rok później MY MIND zagrało szereg koncertów, scenę dzieląc między innymi z doskonale znanym Farben Lehre. W 2019 roku nadszedł czas na zmiany. Wokal zmienił swój charakter, a perkusja zastąpiła cajon. W składzie zostały również dwie gitary zamiast trzech. Po kolejnych drobnych zmianach obecnie MY MIND tworzą:

Vlada Dmytriieva (wokal),
Dariusz Stefanowski (perkusja),
Paweł Tuzinowski (gitara basowa),
Valery Hrodz (gitara elektryczna).

 
W 2020 roku formacja skupiła się głównie na tworzeniu. Powstały takie utwory jak „Happiness in misery”, „Lie to me dirty„, „Ocean of mind” i wiele innych. Jak zdradza nam sam zespół:
Nie kierujemy się ściśle jednym podgatunkiem muzyki rockowej. Tworzymy szeroko rozumianego rocka i wciąż powstają utwory, które mogą zaskakiwać, wychodzić poza ramy.
Obecnie MY MIND pracują nad oficjalnym teledyskiem do utworu „Lie to me dirty”, którego premiera powinna mieć miejsce już niebawem. Tymczasem możemy posłuchać utworu, który fani zespołu powinni znać już doskonale – „Happiness In Misery„.
 

MY MIND – HAPPINESS IN MISERY