Lotnisko Makowice – Płoty – zobacz z lotu ptaka jak wygląda nowe miejsce Pol’and’Rock Festival

Jurek Owsiak na terenie Lotniska Makowice – Płoty, fot. Bartosz Chodorowski

 

Przed nami wyjątkowa edycja festiwalu Pol’and’Rock, dawniej Woodstock. Nie dość, że całość odbędzie się w całkowitym reżimie sanitarnym, to dodatkowo w nowym mejscu. Zobaczmy je!

 

Przed nami 27. edycja Pol’and’Rock Festival / Przystanek Woodstock. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 29 – 31 lipca. Jednak ze względu na panującą epidemię i konieczność innego podejścia do organizacji przedsięwzięcia, organizatorzy postanowili zmienić lokalizację oraz nieco formę festiwalu.

Szukając w pełni otoczonego terenu, tegoroczne wydarzenie przeniesie się na lotnisko Makowice – Płoty w województwie Zachodniopomorskim. A sam festiwal przyjmie formę hybrydową – dostępny będzie zarówno dla ograniczonej grupy publiki obecnej na miejscu, jak i dla widzów w internecie.

Poniżej możemy obejrzeć jak wygląda nowe festiwalowe miejsce:

 

 

Pol’and’Rock Festival – płatne wejściówki

27. Pol’and’Rock Festival zorganizowany zostanie z najwyższą dbałością o zdrowie jego uczestników. Każdy przed wejściem na teren festiwalu zostanie przebadany pod kątem obecności panującego wirusa. W związku z tym wprowadzone zostały płatne wejściówki, które pokryją wykonywanie testów. Dodatkowo, otrzymamy również pakiet maseczek, płyny dezynfekujące oraz żetony na prysznice.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami oraz wejściówkami: tutaj można się zapisać do listy mailingowej.