Meteroids – akustyczny koncert w zielonogórskim klubie Tkalnia

 

Na początku listopada miał miejsce wyjątkowy koncert zielonogórskiej formacji Meteroids. Wyjątkowy, ponieważ grupa po raz pierwszy zagrała akustycznie. Zapis wydarzenia możecie obejrzeć poniżej, zapraszamy!

 

 

6 listopada tego roku zespół Meteroids na pewno zapamięta na długo. Tego dnia, w zielonogórskim klubie Tkalnia, organizowana była akcja „Odkryj swój EKO kierunek” z ramienia Projektu Kompas. Zaplanowane były wykłady, spotkania czy mini warsztaty. Niestety, z powodu panującej epidemii i planowanych kolejnych obostrzeń, które wchodziły w życie już następnego dnia, zaplanowane spotkania i wykłady zostały przeniesione do świata wirtualnego. Tym sposobem zaplanowany muzyczny deser na koniec wydarzenia, stał się daniem głównym.

Muzycy zespołu Meteroids przekazali słuchaczom wiele wspaniałych emocji i rockowej energii, a gości (jak na obostrzenia sanitarne) było naprawdę sporo. Na koncercie nie zabrakło znanych już utworów jak „Say Yeah„, „Mój Dom„, czy przebojowe „Przemyślenia”. Poznaliśmy również nowy utwór, który jednocześnie zapowiada nadchodzącą płytę grupy – „Trylogia”.

 

Meteroids – Tkalnia 2020