Meghan utworem „The Devil of Rock’n’Roll” zapowiada nadchodzacy debiutancki album

facebook | instagram | youtube 

 

Za nami premiera pierwszego singla, który zwiastuje nadchodzacy album artystki Meghan. 

 

MEGHAN, a tak naprawdę Magdalena Jaworska, to wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka. Przez ostatnich kilka lat była wokalistką hard rockowej formacji Ammetania. To dzięki tej współpracy artystka zdobyła doświadczenie sceniczne oraz można ją było usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych w Polsce. Teraz przyszedł czas na solową karierę. 

Utwór „The Devil of Rock’n’Roll” to zapowiedź nadchodzącego debiutanckiego krążka Meghan. Opowiada on o niewłaściwie ulokowanych uczuciach. Pechowy wybranek symbolizuje oblicze narcystycznego diabła. Całość osadzona została w klimacie barowym, w oparach whisky, flirtu, pożądania i oczywiście rock’and’rolla. Za finalne brzmienie utworu odpowiedzialny jest Bartek Skiba oraz Grzegorz Piwkowski.

 

Meghan – The Devil of Rock’N’Roll

 
Magdalena Jaworska na podstawie swojej twórczości oraz historii chce pokazać innym, że wszystko jest możliwe jeśli ciężko pracujemy i nigdy się nie poddajemy. Miłością do rocka zaraził ją ojciec, który był dla niej uosobieniem Freddiego Mercury’ego. Piosenki zaczęła pisać w wieku 15 lat, kiedy po raz pierwszy usłyszała w radio „Complicated” Avril Lavigne. Jeśli chodzi o angielski, w którym tworzy, to głównie dlatego, że ma korzenie kanadyjskie i tym językiem posługuje się w domu od dziecka.