MAKE PUNK ROCK A THREAT AGAIN vol. 3 – 15.02.2020 – Paszcza Lwa

 

Zapraszamy na III edycję wydarzenia MAKE PUNK ROCK A THREAT AGAIN! Koncert odbędzie się w połowie lutego w gdańskim klubie Paszcza Lwa. O muzyczną atmosferę zadbają zespoły: Amarena, Danziger, Jaywalker oraz Dzud

 

Szczegóły wydarzenia.

 

 AMARENA (hardcore punk, Zielona Góra)
Młode chłopaki, których muzyka jest jak to słynne winko: wali mocno w łeb, a po koncercie nie będziesz mógł ustać prosto. Amarena gra głośno, szybko i bardzo często – koncertują po całej Polsce. Do Trójmiasta zawitają po raz pierwszy!


————————————————————————————
DANZIGER (melodic punk, Gdańsk)
Trzech ziomów nieudolnie grających melodyjnego punka. Grają od 2016 roku, nagrali dwie EPki i koncertówkę, a teraz szykują pełen album. Od dłuższego czasu Paszcza Lwa jest jedynym lokalem, który pozwala im grać u siebie. Jeśli lubisz Bad Religion, Descendents, czy Roksanę Węgiel, to na pewno ci się spodobają.

 

————————————————————————————
JAYWALKER (emo/post hardcore, Trójmiasto)
Takiej kapeli jeszcze na koncertach z tej serii nie było! Młody zespół, mają póki co jedną epkę na koncie, ale na koncertach grają dużo niezarejestrowanych kawałków. Ich występ to dużo emocji w krótkim czasie.

 

————————————————————————————
DZUD (ska/punk, Trójmiasto)
Dzud to zespół, który póki co zagrał tylko jeden koncert, ale jego członkowie znani są m.in z kapeli Raus! Of My Eyes. Ten jeden koncert zdecydował o tym, że kolejny raz pojawią się w Paszczy. Ich po prostu trzeba usłyszeć na żywo!