Luxtorpeda w warszawskim klubie Stodoła – szczegóły koncertu

 

Luxtorpeda wraca do warszawskiego klubu Stodoła! Na koncert zapraszamy pod koniec listopada. Poznajcie szczegóły wydarzenia.

 

Mocno energetyczna i mogąca wywołać niemały zamęt pod barierkami – formacja Luxtorpeda – już pod koniec listopada zagra w warszawskim klubie Stodoła. Zespół zaprezentuje materiał z najnowszej płyty, zatytułowanej „Omega”. Nie zabraknie także największych i dobrze znanych hitów zespołu.

Album „Omega” swoją premierę miał w maju 2022. Na najnowszej płycie znalazło się 11 premierowych utworów ostro komentujących rzeczywistość. Do takich liryków musiała powstać mocna i surowa muzyka, brzmieniem nawiązująca do lat 90. To analogowe i bezkompromisowe oblicze Luxtorpedy, jest najmocniejszym albumem w historii tego zespołu.

 

LUXTORPEDA „HYDRA”

 

Zespół Luxtorpeda powstał z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta „Litzy” Freidricha (Acid Drinkers, Turbo, Flap Jack, 2Tm2,3, Arka Noego, KNŻ), który do współpracy zaprosił: gitarzystę Roberta Drążka, basistę Krzysztofa Kmiecika (Armia, 2Tm2,3) oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku skład uzupełnił wokalista Przemysław Frencel (52 Dębiec).

 

LUXTORPEDA – koncert w ramach trasy promującej album “OMEGA”

25 listopada 2022, Klub Stodoła

Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej:

www.stodola.pl, www.ticketclub.pl