Luxtorpeda utworem „Hydra” zapowiada nowy nadchodzący album

 

W sieci dostępny jest nowy singiel, którym formacja Luxtorpeda zapowiada nadchodzące wydawnictwo. Album „Omega” jest już dostępny w przedsprzedaży!

 

„Hydra” to pierwszy singiel, który zapowiada nadchodzącą nową płytę formacji Luxtorpeda. Album „Omega” trafił już do przedsprzedaży. Ta prowadzona jest na oficjalnej stronie www zespołu. Na płycie znajdziemy 11 premierowych utworów, co daje nam 34 minuty bezkompromisowej muzyki.

Całość utrzymana będzie oczywiście w charakterystycznym dla Luxtorpedy graniu. Choć jak zdradza Litza: Będzie powrót do hardcore’owego i punkowego grania z oldskulowymi chórkami. Zawartośc muzyczna płyty zadowoli fanów Roberta jeszcze z czasów Acid Drinkers. Teksty z kolei zostały standardowo okraszone komentarzem Hansa.

Co oznacza tytuł nadchodzącej płyty? Jak powiedział dla Teraz Rocka Litza:

„Omega” to konotacja z „Robakami”. W statusie społecznym osobnik Alfa jest najważniejszy, a osobnik Omega najmniej istotny. Poza tym Omega to koniec wszystkiego i początek nowego, a ta płyta będzie początkiem nowego. Tytuł zrodził się przez przypadek. Werka od Analogsów zrobiła logo. Kazałem jej zwrócić do siebie dwójki, bo ta płyta kojarzy mi się to z „trójkami” Flapjacka i wyszło jej serce, a my dostrzegliśmy tam Omegę. Stwierdziliśmy, że to będzie fajne. Nawet nie trzeba pisać „Omega”, bo jest symbol omegi.

Luxtorpeda – Hydra

 

Luxtorpeda – Omega – tracklista:

1. ANTONÓWKA
2. MELISA
3. HYDRA
4. KREW Z KRWI
5. OFIARA Z WOLI BOLI
6. FETOR MENTORA
7. PRZYGOTUJ SIĘ NA NAJLEPSZE
8. RAUCHEN
9. PODKUTE KTO PYTA
10. BEZKRES
11. JA

+ 12-22 WERSJE INSTRUMENTALNE