Luxtorpeda – przedsprzedaż płyty z okazji X-lecia zespołu – „Elektroluxtorpeda”

 

Całkiem niedawno ruszyła przedsprzedaż nowej płyty formacji Luxtorpeda. Album „Elektroluxtorpeda” powstał z okazji 10-lecia istnienia zespołu.

 

„Elektroluxtorpeda” jest szóstym wydawnictwem zespołu Luxtorpeda. Płyta powstała z okazji 10-lecia istnienia grupy na polskim rynku muzycznym. Znajdziemy na niej znane i lubiane utwory ale w zupełnie nowych aranżacjach. Album do oficjalnej sprzedaży trafi 7 maja, czyli równo 10 lat po premierze pierwszej płyty – „Luxtorpeda”.

Jak zdradza Robert Litza:

Zrobiliśmy nasze utwory, które bardzo lubimy, w nowych wersjach. To nie są remiksy, ale piosenki nagrane od zera. Luxtorpeda kojarzy się z brzmieniem gitarowym, dynamiką, perkusją, gitarami elektrycznymi, a tutaj jest pewien spokój. Taka muzyka bardziej do odpoczynku niż do boju – dodaje. 

Współproducentem krążka jest DJ.BRK. Nie zabrakło również sekcji dętej w składzie: Tomasz Mazur, Józef Zatwarnicki oraz Dominik Szeszo. Nad nowym aranżem kawałka „Wilki Dwa” czuwał Henryk „HENIO” Friedrich, który stworzył bity i muzyczną oprawę. Wlepki oraz naszywkę na koszulki zaprojektował „ESKAER”. Płyta została nagrana i zmiksowana przez Michała Wasyla w studio OKOLITZA w Poznaniu.

 

Już można zamawiać preorder płyty! <tutaj>

 

 

Do płyty dołączone są:

– 4 wlepki w tym jedna żakardowa specjalnie tkana do tego wydawnictwa

– książeczka ze zdjęciami ze studia robionymi podczas pracy nad płytą

– 9 zdjęć – obrazów, które są wizualizacją każdego z utworów

 

Tracklista płyty „Elektroluxtorpeda”:

  1. Silnalina
  2. Autystyczny
  3. Wilki dwa
  4. Od chyba do chyba
  5. Persona non grata
  6. Rausokrytes
  7. Od zera
  8. Niezalogowany