Luxtorpeda prezentuje wideo do utworu „HOŁD” z ostatniej płyty Anno Domini MMXX

 

Zespół Luxtorpeda zaprezentował pierwsze oficjalne wideo pochodzące z ich ostatniej płyty ANNO DOMINI MMXX. Sami oceńcie jak to wyszło! Utwór „Hołd” możecie posłuchać i podejrzeć poniżej.

 

 25 września swoją premierę miała najnowsza płyta zespołu Luxtorpeda. Album „Anno Domini MMXX” jest piątym w dorobku grupy. Wydawnictwo powstało w nowym studiu Okolitza. Znajdziemy tutaj 12 autorskich utworów. Nie zabrakło również gości specjalnych: Joszko Broda, Piotr Fronczewski, Maciej Jahnz czy Deep (52).

Okładkę nowej płyty namalowały czas, deszcz i wiatr. Jak zdradza Luxtorpeda:

Wszystko potrzebuje czasu i dojrzewania. Proces starzenia może być piękny i twórczy.

Jak dodaje również Robert „Litza” Friedrich:

Patyna, miedź, metal, czasami rdza, to taka muzyka, ten rodzaj muzyki gramy.

Kupując płytę „Anno Domini MMXX„, jako dodatek otrzymujemy płytę DVD na której znajdziemy wszystkie utwory zarejestrowane w studio ale nagrane na żywo, dokument o powstawaniu studia OKOLITZA oraz specjalny kod do pobrania mp3 albumu, wersji instrumentalnych oraz różnych niespodzianek i niepublikowanych materiałów.

Poniżej obejrzeć możemy pierwsze oficjalne wideo pochodzące z najnowszej płyty Luxtorpedy. Zdjęcia kręcono w Muzeum Martyrologii Wielkopolan – Fort VII w Poznaniu, na poligodnie Biedrusko oraz na placu Adama Mickiewicza.

 

LUXTORPEDA „HOŁD”