Live Metal Night w Szczecinie !

[WYDARZENIE ANULOWANE]

 

Już na początku kwietnia wszystkie drogi prowadzą do Szczecina! Zapraszamy na koncert pod szyldem Live Metal Night.

 

Przed nami pierwsza edycja wydarzenia „Live Metal Night” w Szczecinie. Głównym organizatorem jest Radio ElitaCafe. Koncerty odbędą się w klubie Elefunk The Club drugiego kwietnia. Zagrają dla nas trzy formacje: Diverss, Ashes oraz Mass Insanity.

Szczegóły wydarzenia możecie śledzic na Rockowej Mapie Polski. Zapraszamy!

 

 

#DIVERSS /Szczecin/ 

Co gramy? Metal Vision – tak bym to określił, czyli dziwaczne wizje naszych jakże różnych umysłów. Na próbach te tęgie myśli ścierają się aby powstał diament w postaci utworu. Gramy bo to jest naszą pasją, tak samo jak nurkowanie stąd nazwa zespołu „Diverss”. Powstaliśmy w 2018 roku z inicjatywy gitarzysty Zbigniewa Samulaka – gitara prowadząca oraz Pawła Gałeckiego – gitara rytmiczna. W późniejszym etapie dołączył Piotr Jaworski – gitara basowa, następnie Marcin Piegat – perkusja oraz Michał Szewczyk – wokal. Tworząc wyrażamy co nam w duszy gra więc każdy utwór jest wyjątkowy. Celem naszej muzyki nie jest perfekcja dźwięku lecz emocje które ze sobą niesie. 
„Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.” Albert Einstein
 


#ASHES /Szczecin/ 

Dnia 02.11.2012 odbyła się pierwsza po 20 latach przerwy próba. Jest to również data reaktywacji zespołu. Zespół do życia przywrócił Piotr Wolniewicz – gitara, Veniu Żukowski – bass, Marcin Piegat – perkusja, Krzysztof Skorb – vocal. W połowie lutego do zespołu dołączył drugi gitarzysta Piotrek Lewandowski. Zespół w tym składzie pracuje nad zupełnie nowym materiałem i 16 listopada gra swój pierwszy po ponad 20 latach przerwy koncert. Zespół, po wielu latach, szykuje się do promocji swojej debiutanckiej płyty.


#MASS INSANITY /Chojnice/ 

Formacja powstała na przełomie września i października 2003, lecz jej początków można doszukiwać się już cztery lata wcześniej. Wtedy to rozpadł się death metalowy FEDON, w którym udzielali się Viehu (gitara), Hary (bas) i Erni (gitara). Od tego czasu poszukiwali miejsca nadającego się na próby i ludzi mogących objąć brakujące stanowiska kapeli. Po wielu przebojach i przetasowaniach w zespole, sytuacja wreszcie się ustabilizowała. Wiosną 2014 zespół przystąpił do nagrania drugiego albumu długogrającego „Antihuman”. Prace nad nowym albumem trwały do czerwca 2015 roku a premiera miała miejsce we wrześniu tego samego roku. Na początku 2018 zespół rozpoczął prace nad następcą „Antihuman”, które trwały do jesieni. Pod koniec roku zespół podpisał kontrakt na wydanie albumu „Maveth” z rosyjską wytwórnią More Hate Productions. Album miał swoją premierę 15 marca 2019r.