Lady Pank publikuje oficjalny teledysk tekstowy do utworu „Tego nie mogą zabrać nam”

 

W sieci dostępny jest oficjalny teledysk tekstowy, który pochodzi do jednego z utworów z ostatniej płyty zespołu Lady Pank – LP40.

 

W tym roku grupa Lady Pank świętuje 40-lecie swojej scenicznej działalności. W trakcie tych wszystkich lat, zespół pokonał już niejedną falę, przetrwał niejedną burzę i jako jedna z największych legend lat 80tych ciągle z powodzeniem utrzymuje się na polskiej scenie. Z tej okazji grupa nagrała jubileuszowy album – „LP40„. Jego premiera miałaa miejsce 12 marca tego roku. Płytę nagrano w składzie: Jan Borysewicz, Krzysztof Kieliszkiewicz, Kuba Jabłoński oraz Jarosław Baran.

W sieci możemy znaleźć oficjalny teledysk tekstowy do utworu „Tego nie mogą zabrać nam”. To jednocześnie czwarty singiel, który promuje wydawnictwo „LP40”. To również jedna z najbardziej sentymentalnych piosenek na płycie, mówiąca o przemijaniu, dojrzałości i przyjaźni. Za tekst odpowiedzialny jest Michał Wiraszko. Kompozycją zajął się Jan Borysewicz. Całość razem daje efekt, obok którego nie da się przejść obojętnie i bez wzruszenia.

 

Lady Pank – Tego nie mogą zabrać nam

 

Lady Pank – LP40 – tracklista

1. Ameryka
2. Spirala
3. Tego nie mogą zabrać nam
4. Erazm
5. Zostań ze mną
6. Najcieplejsza zima od tysiąca lat
7. Wieczny chłopiec
8. Pokuta
9. Karton
10. Drzewa
11. Pokolenia
12. Zapomnieć