Książ Rock Zone Festiwal – V edycja – 2019

 

Przed nami kolejna edycja Książ Rock Zone Festiwal!

Pomysł zorganizowania festiwalu opierał się na wcześniejszych inicjatywach organizatorów. Jeszcze za czasów szkoły średniej, realizowane w ówczesnym Parku Miejskim i Amfiteatrze przedsięwzięcia, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jedną z inspiracji w tworzeniu imprezy był festiwal w Jarocinie. 

Książ Wielkopolski zważywszy na swoją bliskość z tym miastem i historią festiwalu Jarocińskiego miał możliwość czerpania z jego spuścizny.

Jak podkreśla główny organizator, Michał Zakrzewski:

Mając na uwadze to, że kiedyś się przecież „udało”, a także to, że znałem kilka festiwali organizowanych w sąsiednich Gminach (Nowe Miasto, Miłosław) zorganizowałem pierwszą edycję imprezy. Każda kolejna edycja była udana pod względem odbioru jak i frekwencji. 

Źródło zdjęcia.

Książ Rock Zone

Dzięki powodzeniu w poprzednich latach, już 31 sierpnia mamy przyjemność zaprosić na kolejną, tym razem piątą edycję Książ Rock Zone Festiwal! Tegorocze wydarzenie odbędzie się w Parku Miejskim w Książu Wielkopolskim. 

Zagrają dla nas:  Percival SchuttenbachCochise, Scream Maker, AlcoholicA,  WHITEWATER,  Męczenie Owiec.

 

Organizatorzy festiwalu nie zapominają o niesieniu pomocy innym!

Podczas festiwalu zorganizujemy zbiórkę pieniędzy na rzecz dofinansowania leczenia, rehabilitacji i zakupu okularów dla Tomka. Tomek ma 17 lat, jest mieszkańcem naszej gminy. Chłopak od ponad roku choruje na białaczkę limfoblastyczną, pobiera chemię. Matka comiesięcznie ponosi wysokie koszty zakupu lekarstw, dojazdów na badania do Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii w Poznaniu. Obecnie Tomasz musi zakupić także okulary korekcyjne.

 

Szczegóły dojazdu.