Przystanek Żory – IV edycja – 2019

 

Przed nami IV edycja Przystanku Żory! W tym rocku odbędzie się w dniach 10 – 11 sierpnia. Wstęp jest całkowicie wolny!

Jeżeli zastanawiacie się nad przyjazdem – obejrzyjcie naszą zeszłoroczną galerię. Upewnicie się, że jest to festiwal na który naprawdę warto przyjechać! 

 

 

To chyba jedyny taki festiwal w Polsce, który wciąż ma w sobie klimat woodstockowy. Jak podają organizatorzy:

To nawiązanie jest nie bez przyczyny, ponieważ to właśnie Festiwal Woodstock stał się naszą inspiracją, a właściwie pewna kaczka dziennikarska – jeden z dziennikarzy „Gazety Wyborczej” napisał, że Woodstock odbywa się co roku w Żorach (a nie w Żarach). Podchwyciliśmy to i teraz robimy swój Przystanek!
 
Festiwal podzielony jest na kilka stref: koncertową, biwakową oraz część kulturalno – edukacyjną. Na tej ostatniej co roku prezentują się różnego rodzaju stowarzyszenia oraz można wziąć udział w warsztatach czy prelekcjach i wywiadach. W Żorach co roku można również spotkać akcje charytatywne! 
 
W tym rocku na festiwalu zobaczymy między innymi:
8 Lat W Tybecie, Over The Under, Cochise, Łydka Grubasa, Power Of Trinity, Bajzel, Alcoholica, Transgresja, Jelonek czy Acid Drinkers!
 

 

Przystanek Żory – IV edycja

 
 
 
Mimo że impreza jest darmowa i otwarta dla wszystkich, ponownie Stowarzyszenie „Przystanek Żory” musi zmierzyć się z olbrzymimi kosztami organizacyjnymi. Dlatego też tak samo, jak przy edycjach poprzednich, uruchamiamy konto do datków. Zachęcamy do wpłacenia symbolicznego biletu. Tylko przy Waszym wsparciu uda nam się zorganizować w pełni bezpieczny i przyjazny festiwal z takim rozmachem, o jakim wszyscy marzymy!
 
WESPRZYJ:

Stowarzyszenie Przystanek Żory
Numer rachunku (bank BGŻ): 47160014621838887920000001
Tytuł wpłaty: Darowizna na Festiwal Muzyczny „Przystanek Żory”
 
Wszystkie pozyskane środki finansowe zostaną w pełni przeznaczone na opłacenie sceny, ochrony, zaplecza medycznego i sanitarnego.

Więcej informacji: http://przystanekzory.pl/datki/