Koncert urodzinowy – XV lecie zespołu 5 RANO

 

To już piętnaście lat jak zespół 5 RANO tworzy i koncertuje na polskiej scenie muzycznej! Z tej okazji organizowany jest plenerowy koncert w łagowskim amfiteatrze, który podsumuje całą działalność muzyczną grupy. 

 

Nie zabraknie gości specjalnych! Na scenie zobaczymy również zespoły BREVKI i FSW.

Koncert odbędzie się w ramach trwającej właśnie trasy koncertowej „To jest mój Rock & Roll„, która promuje najnowszy album „Korzenie”.

Szczegóły dojazdu.

 

 

5 RANO od początku czerpie z muzyki wywodzącej się z lat 60,70 tych podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hard rockiem. Ale także otwartym na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie. Ich koncerty to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych. Skąpanych w organach hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną. 

Łukasz Łyczkowski to najlepszy wokal męski ostatniej edycji Voice of Poland i potrafi zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści. Swoje
 doświadczenie zdobywał u boku m.in Leszka Cichońskiego, z którym nominowany był do nagrody FRYDERYKI. Wystąpił na Przystanku Woodstock, ale sam osobiście za największy sukces uważa występ na Festiwalu ,,Ku Przestrodze” u boku Sebastiana Riedla & Cree.