Gorgonzolla prezentuje tytułowy singiel z albumu 'Konsumpcja’

 

Mijają trzy lata od premiery debiutanckiego albumu „Eksploatowani”. To doskonały czas na powrót z nowym singlem! Zespół Gorgonzolla wypuścił do sieci tytułowy utwór z nadchodzącej płyty „Konsumpcja”, do którego stworzono wymowny klip.

Nad całością obrazu pracował Aleksander Ikaniewicz, który ma na swoim koncie współpracę między innymi z takimi artystami jak: Vesania, Hunter, Nergal, Darmozjady! czy Bracia Figo Fagot.

Sam zespół przyznaje:

Współpraca z Olkiem to czysta przyjemność. Momentalnie zaczęliśmy nadawać na tych samych falach, dzięki czemu mogliśmy stworzyć klip, który w wymowny sposób porusza temat tytułowej 'Konsumpcji’. Obraz nawiązuje też do wszystkich programów talent-show, gdzie zespół jest od samego wejścia rozpatrywany jako produkt, który trzeba ładnie opakować i szybko sprzedać. Olek wczuł się mocno w klimat i dzięki temu możemy się cieszyć z zadowalających efektów.

Gorgonzolla – Konsumpcja

 

„Konsumpcja” składać się będzie z 12 premierowych kompozycji. Nie zabraknie gości specjalnych! W utworze „Ludzie idealni” usłyszymy… Zenka Kupatasę (ex Kabanos)!

Tak zespół mówi o tej współpracy:

Zenek musiał pojawić się na naszym albumie. Z Kabanosem pojechaliśmy grać koncerty po premierze 'Eksploatowanych’ i dużo się dzięki temu nauczyliśmy. Do tego Zenek zawsze nas wspierał w działaniach. Gdy wysłaliśmy mu numer 'Ludzie Idealni’, odpisał bez wahania: 'Wchodzę w to!’.

 Źródło: profil facebookowy zespołu Gorgonzolla.

 

Gorgonzolla pojawi się również na Pol’and’Rock Featival 2019, zespół będzie można zobaczyć na Wiewiórstocku. Premiera albumu ’Konsumpcja’ zaplanowana została na 19 października 2019 w warszawskim klubie Potok.

Szczegóły koncertu.

 

 

Gorgonzolla – Konsumpcja płytą tygodnia

Z końcem marca 2020r. płyta „Konsumpcja” została wybrana płytą tygodnia w Rock Kompas. To 12 autorskich kompozycji z jednym gościem, którym jest Zenek Kupatasa znany dobrze wszystkim z wieloletnich występów w grupie Kabanos. Słuchaj online!