KISS przedłuża pożegnalną trasę koncertową. Będzie dodatkowy koncert w Polsce!

 

Pożegnalna trasa zespołu KISS przedłużona! Zespół ogłosił ponad 70 dodatkowych koncertów. Ponownie odwiedzi również Polskę!

 

Jakiś czas temu grupa KISS ogłosiła zakończenie działalności. Zespół istnieje od przeszło 45 lat! Ogłoszona pożegnalna trasa koncertowa End Of The Road World Tour rozpoczęła się 31 stycznia tego roku. Teraz została wydłużona o kolejne koncerty. Muzycy dorzucili 75 wydarzeń na całym świecie. W tym dodatkowy koncert w Polsce. 

 

Źródło zdjęcia oraz więcej ogłoszonych koncertów. 

 

Dodatkowy koncert KISS w Polsce!

15 lipca 2020 to dzień, w którym KISS ponownie zawita do Polski, w ramach pożegnalnej trasy koncertowej. Koncert odbędzie się w Arenie w Gliwicach. Trasa End Of The Road Tour ma trwać do 2021 roku. Ostatni koncert ma być zagrany w rodzinnym mieście grupy – w Nowym Jorku.

 

Fotorelacja z koncertu w Pradze.

Nam udało się zahaczyć o koncert w Pradze. Więc jeśli jeszcze macie jakieś wątpliwości, zapraszamy do naszej fotorelacji z tego wydarzenia. 

Tak mocnego wejścia na scenę chyba nigdy nie widziałam! Muzycy zjechali na platformach, które były częścią wystroju sceny (też jako telebimy). W towarzystwie ognia i fajerwerek. Już wtedy wiadomo było, że będzie to genialne wydarzenie. Jeśli nie jedno z lepszych!

Więcej w artykule: KISS | ZZ Top – Eden Arena, Praga – 19.06.2019