KEstrella prezentuje oficjalny teledysk do utworu „Nienawiść”

facebook | instagram | youtube

 

W sieci dostępny już jest najnowszy teledysk, który KEstrella stworzyła do utworu „Nienawiść”. Zapraszamy do oglądania!

 

Utwór „Nienawiść” zamyka pierwszy solowy album KEstrelli. Płyta ,,d-moll-k ukazała się w kwietniu 2017 roku. Znajdziemy na niej jedenaście utworów inspirowanych emocjami artystki. W teledysku, który możecie obejrzeć poniżej, możemy dostrzec koncept dostrzegając postać, która pojawiła się już we wcześniejszych klipach: ,,Pustka” oraz ,,Cierpienie”. 

Jak mówi nam KEstrella:

Ja oraz wiele osób, które się w to zaangażowało, dołożyliśmy wszelkich starań, abyście na te kilka minut oderwali się od rzeczywistości i zagłębili w zaprezentowanej przez nas historii.

KEstrella – NIENAWIŚĆ

 

Kestrella

Właściwie Wioleta Kowalczyk: wokalistka, autorka muzyki oraz tekstów. Wykonuje muzykę z pogranicza rocka symfonicznego i alternatywy z domieszką ,,gotyckiego myślenia” przejawiającego się głównie w tekstach. W 2016 roku światło dzienne ujrzał jej pierwszy teledysk pt. ,,Pustka”, promujący tym samym album ,,d-moll-k”, który ukazał się w kwietniu 2017. Na krążku znalazło się jedenaście utworów inspirowanych emocjami artystki. Od lutego 2018 roku można oglądać kolejny clip do utworu, pt. ,,Cierpienie”.