Formacja Soma Ulte z premierą nowej płyty „OLDSQL”

facebook | instagram | bandcamp | spotify

 

Za nami premiera trzeciej płyty zespołu Soma Ulte. Ciekawi nowych, premierowych utworów? Zapraszamy do zakupu płyty!

 

„OLDSQL” to trzecie wydawnictwo zespołu Soma Ulte. Album swoją premierę miał w pierwszy dzień świąt – 25.12.2020. Znajdziemy na nim dziesięć autorskich kawałków. A okładkę możecie ocenić powyżej.

Płyta „OLDSQL” została nagrana w składzie: Johny, Pan Czerwony oraz Misiaty.

Co zespół mówi o płycie?

Stara szkoła to stare tematy z niedomkniętej szafy. Historie upadłych ludzi, milość do rozpadającego się miasta. Próba odzyskania twarzy po latach błądzenia. Najstarsza szkoła świata jasno mówi – trzeba przeżywać. Niezależnie czy w ciszy, czy w hałasie, to właśnie przeżywanie kształtuje człowieka.

Krążek „OLDSQL” zawiera dziesięć premierowych kompozycji. Całość możemy już przesłuchać na platformach streamingowych (odnośniki na górze artykułu).

1. MANDO
2. BRUDNE MIASTO
3. RYKOWISKO
4. BARANY
5. MYK
6. MAKMIŁOŚĆ
7. KUWETA
8. SZKŁO
9. TATOMAMO
10. SYNDROM GŁÓWNEGO BOHATERA

 

SOMA ULTE – MANDO

 

Soma Ulte

Nazwa zespołu wzięła się od mema, gdzie staruszka nie ogarnia świata i zamiast czytać Soul mate, czyta Soma Ulte. Czyli na wspak.

Jesteśmy twoimi ziomkami, ale na wspak. Poruszamy kwestie niepewności, przeżucia w mechanizmach społecznych i bólu istnienia. Mówimy o dylematach kruchej psychiki, która stale się waha i nie jest do końca pewna. Mówimy o sytuacjach, kiedy udaje się podnieść z gleby i iść dalej.

Soma Ulte to:

Johny – Gitara / Bass / Głos
Pan Czerwony – Bębny / Głos
Misiaty – Głos