Keith Richards – wydanie specjalne z okazji 30lecia albumu „Main Offender”

 

Za nami premiera specjalnej reedycji albumu „Main Offender”, którą Keith Richards po raz pierwszy wydał dokładnie 30ści lat temu. Poznajcie szczegóły wydawnictwa.

 

Keith Richards wydaje limitowany super-deluxe box set swojej drugiej solowej płyty „Main Offender”! Wydawnictwo swoją premierę miało 18 marca i ukazało się dzięki BMG. Znajdziemy tutaj między innymi nie wydane do tej pory utwory z koncertu z 1992 roku „Winos Live In London ‘92, zarejestrowanego w The Town & Country Club, Kentish Town. Ponadto, wydanie zawiera 88 stronicową książeczkę z nigdy niepublikowanymi zdjęciami, reprodukcje z m.in. odręcznie pisanymi tekstami utworów, reprint eseju z oryginalnego wydania, a także kopertę z replikami materiałów promocyjnych z trasy koncertowej (pochodzących z archiwów Keitha) oraz wiele więcej.

Jak zdradza nam Keith:

Starałem się uniknąć poszukiwania jakiegoś głębszego sensu na tych nagraniach, bo uważam że nutka tajemniczości i dwuznaczności sprawiają że zaczynasz myśleć i to jest coś o wiele mocniejszego niż machanie palcem i mówienie ‘wiem co on mówi, rób to, nie rób tego’. Jeśli jesteś muzykiem to cisza jest Twoim płótnem i nigdy nie chcesz jej całkowicie zapełnić… A jednym z najciekawszych fragmentów muzyki jest ten kiedy nie grasz.

 

 

Nowe wydanie albumu „Main Offender” w formule boxsetu zawiera też kolekcjonerskie pudełko – opakowanie, które jest ręcznie numerowane i stanowi reprodukcję oryginalnego wydania w postaci portretu. W środku znajduje się między innymi pięknie wydana książeczka okładkowa oraz album wytłoczony na wielokolorowym, zadymionym winylu.

Super Deluxe Box Set zawiera:

  • 180g wielokolorowy zadymiony winy oraz CD ze zremasterowanym albumem
  • Niepublikowany do tej pory koncert Winos Live In London ‘92 na 180g podwójnym winylu i CD
  • Remaster wszystkich nagrań zrealizowany pod okiem oryginalnego producenta płyty i czlonka grupy & X-Pensive Winos, Steve’ego Jordan’a
  • 88-stronicowa, oprawiona w skórę książeczka okładkowa z nigdy nie publikowanymi zdjęciami i ręcznie pisanymi przez Keitha tekstami
  • Materiały promocyjne z trasy Main Offender: kostka do gry na gitarze, naklejka, plakat i wiele więcej!

Dostępne są również wersje: 2CD Mediabook, Limitowane wydanie z 2 czerwonym 180g winylem, 1 winyl 180 g, 1CD Digipack oraz portale streamingowe.

 

Keith Richards – How I Wish (Live) (Official Lyric Video)