inSULator Festiwal czyli mocne muzyczne uderzenie na początku lipca w Sulęcinie!

 

Zapraszamy wszystkich fanów ciężkiego grania na pierwszą edycję inSULator Festiwal, który odbędzie się już na początku lipca w Sulęcinie!

 

Po długich miesiącach koncertowego przestoju, głowy organizatorów aż kipią od nowych pomysłów. Nie inaczej dzieje się w lubuskim Sulęcinie. Gdy tylko poluzowano część obostrzeń, posypały się od razu wydarzenia kulturalne i koncerty. Ponadto, działający tam Sulęciński Ośrodek Kultury stawia również na ciężkie, mocarne i soczyste brzmienia, które już na początku lipca zabrzmią na tamtejszej Scenie Pod Lipą. Przed nami pierwsza edycja inSULator Festiwal! Skąd pomysł na tak mocne wydarzenie?

Wychodzimy na wprost oczekiwaniom fanów i tworzymy festiwal, który wierzymy, że zgromadzi pod sceną piękny, na czarno odziany tłum. W północno zachodniej części kraju nie ma zbyt wielu propozycji koncertowych, a szczególnie festiwalowych, dla entuzjastów muzycznego hałasu (…)

Podczas pierwszej edycji będziemy mogli posłuchać zespołów z województwa Lubuskiego: Anemja, Mindfak, Baalzagoth, Dyfër. Wszystkie zagrają ciężko, ale każdy w innych rejonach stylistycznych. Nie zabraknie zatem różnorodności.

 

 

inSULator Festiwal – szczegóły tegorocznej edycji

Data: 03 lipca 2021

Miejsce: Sulęcin, Scena Pod Lipą

Bilety: 30zł

Rezerwacja wejściówek przez:
– aplikację SOKowirówka ( www.soksulecin.pl/apka )
– SMS na numer 506070879 o treści SUL, imię, nazwisko, ilość biletów
Odbiór i płatność za bilety na bramce. Ilość miejsc ograniczona.

Organizator: Sulęciński Ośrodek Kultury

Zespoły, które wystąpią:

  • Anemja
  • Mindfak
  • Dyfër
  • Baalzagoth

Oficjalne wydarzenie facebook: tutaj

 

Dyfër – Ucieczka

 

Mindfak – Łowca Czarownic

 

Baalzagoth – God Delusion

 

Anemja – Srebrniki