Jinjer utworem „Vortex” zapowiadają nową płytę!

 

Przed weekendem swoją premierę miał nowy singiel formacji Jinjer. Grupa tym samym zapowiada nadchodzącą płytę! Poznajcie utwór „Vortex”!

 

Za nami premiera utworu „Vortex”. Jest to pierwszy singiel, którym zespół Jinjer zapowiada nowy, nadchodzący album. Już jakiś czas w sieci krążył hasztag #JINJER4, którym grupa dawała znać, że możemy szykować się na coś nowego.

Płyta „Wallflowers” swoją premierę będzie mieć 27 sierpnia tego roku i ukaże się nakładem wydawnictwa Napalm Records. Znamy już okładkę krążka, która prezentuje się następująco:

 

A jak sam zespół zapowiada nadchodzący album? Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu facebook:

Utwór, jak i album, to najbardziej intensywne, szalone i osobiste doświadczenia, jakie do tej pory nagraliśmy – i bez dwóch zdań śmiało możemy powiedzieć, od muzyki po wizualizacje – że to najlepszy materiał, jaki do tej pory napisaliśmy. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy się tym z Wami podzielić…

JINJER – Vortex

 

Wydawnictwo „Wallflowers” będzie dostępne między innymi w następujących formatach: Deluxe Box z limitowaną koszulką, zielony, czarny, biały i złoty winyl, CD Digipak + koszulka czy w wersji cyfrowej. Więcej formatów jak również nowe gadżety będą dostępne w nowym sklepie zespołu już od 22 czerwca 2021 roku. Z kolei preorder albumu można składać już teraz: tutaj.

Jinjer – Wallflowers – spis utworów:

01. Colossus
02. Call Me a Symbol
03. Vortex
04. Disclosure!
05. Copycat
06. Pearls and Swine
07. Sleep of the Righteous
08. Wallflower
09. Dead Hands Feel No Pain
10. As I Boil Ice
11. Mediator