In Flames udostępnia wideo do utworu „Stay With Me”

Zdjęcie: oficjalny profil facebook zespołu, autor: nlimsang, źródło.

 

W sieci możemy znaleźć oficjalny, koncertowy teledysk do utworu „Stay With Me”. Kawałek pochodzi z ostatniej płyty zespołu In Flames – I, The Mask.

 

In Flames to jeden z bardziej rozpoznawalnych zespołów metalowych. Pochodzą ze Szwecji. W trakcie trwającej ponad 20 lat kariery, nawet przez moment nie przestali się rozwijać. Melodyjny death metal z pierwszych dni istnienia zespołu ewoluował w unikalny sposób. Obecnie kapelę tworzą Anders Friden – wokal, Bjorn Gelotte i Niclas Engelin – gitary, Tanner Wayne – perkusja i Bryce Paul – gitara basowa. 

In Flames na koncie mają 13 albumów studyjnych. W tym ostatni – I, The Mask – który swoją premierę miał na początku marca 2019 roku. Wydawnictwo ukazało się nakładem wytwórni Eleven Seven Music/Nuclear Blast Records.

Wspomniany album został nagrany w Los Angeles z producentem nominowanym do nagrody Grammy, Howardem Bensonem. Jeszcze w tym samym roku, wydawnictwo znalazło się na pierwszym miejscu list sprzedaży w Szwecji i Austrii oraz na pierwszym miejscu amerykańskiej listy Top Rock and Metal Albums.

 

In Flames – Stay With Me