Bangarang Festival 5

Bangarang Festival to wydarzenie, które na stałe już wpisało się na festiwalową mapę Polski. Najbliższa, piąta już edycja, odbędzie się w ostatni weekend czerwca. 

Słyszeliście o stowarzyszeniu Dżentelmeni Metalu? Mam nadzieję, że tak. To właśnie z ich inicjatywy powstał festiwal Bangarang. Od pierwszej edycji gościli u siebie świetnych artystów. Nie zabrakło więc takich wykonawców jak Offensywa, Transgresja, Moyra, CETI, Illusion, Gorgonzolla, Hunter, Vader, Pull The Wire czy The Bill. Zacne towarzystwo, prawda?

A jakiego line-upu możemy spodziewać się w tym roku? Skoro tak wysoko podnieśli poprzeczkę, musieli się naprawdę postarać. I uważam, że spisali się świetnie. W Chwałkowie zobaczymy bowiem Pokitzo, Anemja, Kapela Bożków, Simply Flow, NITOA, VQRV, Lej mi pół (idealny zespół by zagrać na polu kukurydzy, prawda?), Steelvris, 4 Dziki, Farben Lehre, In Silence, Offensywa, The Legacy, Doomas, Turbo. A prawdziwą wisienką na torcie będzie…. Booze & Glory. Czy może być piękniej??? 

To teraz o biletach. Do końca marca możecie nabyć je w cenie 90,50 zł (jednodniowy) lub 157, 20 (dwudniowy). Kolejna tura uruchomiona zostanie od 1 kwietnia do dnia poprzedzająca wydarzenie. Będzie również możliwość nabycia biletów dniu imprezy. O ile oczywiście jeszcze będą. 

Zapraszamy gorąco do odwiedzania strony festiwalu

Bangarang