Hunter wydaje nową płytę – ARACHNE

 

Już w marcu doczekamy się premiery najnowszej płyty Huntera!

 

O czym będzie nowa płyta?

Cytując za zespołem:

„Tym razem zabierzemy Was w surrealistyczną podróż do pewnego sekretnego miejsca. I poprowadzimy w najgłębsze jego zakamarki. Miejsca zawieszonego pomiędzy niebem a piekłem, będącego jednak również odbiciem rzeczywistości, w której żyjemy. Fascynującego i przerażającego zarazem. Znajdziecie w nim miłość i nienawiść, krzyk i szept, ciepło i chłód, dobro i zło. Utkanego z dźwięków i słów, metaforycznych postaci i reminiscencji. Bytów realnych i wielowymiarowych. Zabawnych i strasznych. Postaci anielskich i prawdziwych potworów. Do miejsca nadziei i bezlitosnego jej braku. Gdzie sen przeplata się z jawą a strach niezmiennie wyciąga ku nam swoje szpony. Zawsze gotowy. Zawsze blisko. Zabierzemy Was w podróż w głąb siebie…”

 

Hunter ogłasza z tej okazji trasę promującą płytę.

 

Hunter

Polska kapela grająca thrash oraz heavy metal. Powstała w 1985 roku w Szczytnie. Zespół założył wokalista i gitarzysta Drak (Paweł Gregorczyk) oraz perkusista Brooza (Grzegorz Sławiński). Drak jest obecnie jedynym oryginalnym członkiem składu.

Szerszy rozgłos grupie przyniósł album „Requiem”, którego premiera miała miejsce w 1995 roku. Na drugą płytę musieliśmy trochę poczekać. Krążek „Medeis” światło dzienne ujrzał w 2003 roku, a pochodzące z niego utwory „Kiedy umieram” i „Fallen” znają wszyscy fani.

Do tej pory Hunter wydał osiem albumów studyjnych. Dyskografię zamyka wydana w 2019 roku płyta „Arachne”.

 

 

Dodaj komentarz