Hateful Five przedstawia wideo koncertowe do kawałka „Będę Twoim Strachem”

Przeczytaj wywiad z zespołem!

 
Zespół Hateful Five podzielił się z nami koncertowym wideo do utworu „Będę Twoim Strachem”. Obraz stworzono w warszawskim klubie Potok.
 
 
Podobno jeszcze młodzi, wyraźnie zdolni – czyli ekipa Hateful Five! Zespół wyróżnia bezkompromisowe thrashowe granie oprawione w niekonwencjonalną dla tego gatunku lirykę. Panowie opublikowali całkiem niedawno koncertowe wideo, które powstało na ostatnim wydarzeniu zespołu w warszawskim klubie Potok. Zespół miał dużo szczęścia, ponieważ już kilka dni po koncercie w Polsce ogłoszono stan epidemii i zakazano organizacji imprez czy działalności klubów.
 
Jak zdradza specjalnie dla nas Sebastian Makówka, wokalista grupy, Hateful Five nie marnuje czasu i właśnie szlifuje materiał na nową EPkę! Niewykluczone, że wyjdzie z tego pełnoprawne wydawnictwo! O czym będzie płyta?
Cyfrowo, o świecie i współczesnych zagrożeniach.  Wszystko utrzymane w konwencji krążącej wokół thrash metalu, będzie to dużo bardziej dojrzały materiał niż debiut. Katastrof w 2020 mamy dosyć, więc żeby nie doprawiać tego roku wydamy to pewnie w 2021 😉
 

Hateful Five – obejrzyj koncertowe wideo do utworu „Będę Twoim Strachem”