Happysad zaprasza na koncerty w ramach trasy z okazji XX-lecia zespołu

 

W miniony weekend rozpoczęła się trasa koncertowa, którą formacja Happysad świętuje XXlecie działalności scenicznej.

 

Przełom 2021 i 2022 roku to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia działalności. Tak – 20-lecia! Niedawno ukazało się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo Odrzutowce i kowery”, jesienią wyszła książka Żanety Gotowalskiej Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad” wydana przez Agora SA, a w tym samym czasie zespół wyruszył w trasę promująca album, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej.

Czego spodziewać się po tych koncertach? Jak zdradza Łukasz Cegliński, gitarzysta formacji:

Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce, to znaczy utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nie prezentowane, napisane z myślą o poprzednich albumach oraz kowery, czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów. Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów.

HAPPYSAD – XX-lecie zespołu i zaplanowane koncerty po Polsce!

Po pandemicznej przerwie, Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia. Zaplanowanych zostało 8 wydarzeń w różnych częściach Polski. Przed każdym koncertów zaprezentuje się wyjątkowy support.

Zaplanowane wydarzenia:

19.02 – Wrocław + Zagi
04.03 – Kielce + Kathia
05.03 – Warszawa + Kathia
18.03 – Gdynia + Zagi
19.03 – Bydgoszcz + Zagi
25.03 – Rzeszów + Sad Smiles
26.03 – Kraków + Jakub Skorupa
30.04 – Czersk + Zagi

 

Happysad feat. abradAb – Nasza jest noc

 

Happysad – Do rana przyłóż