Gorgonzolla prezentuje wideo do singla „Zagubieni” z albumu „Konsumpcja”

facebook | instagram | youtube | spotify   

 

Warszawska formacja Gorgonzolla nie próżnuje. Całkiem niedawno światło dzienne ujrzało wideo do kolejnego singla z ostatniej płyty „Konsumpcja”. Tym razem wideo stworzono do kawałka „Zagubieni”.

 

W październiku światło dzienne ujrzał drugi album warszawskiej grupy Gorgonzolla. Dojrzałe teksty przy bardzo dobrej oprawie muzycznej to coś co wyróżnia płytę „Konsumpcja”. Wydawnictwo promowane było dotąd dwoma singlami – tytułowym ”Konsumpcja” oraz ”Czołgi”. Możecie obejrzeć je tutaj. Teraz do grona singli dołącza utwór ”Zagubieni”, który doczekał się specjalnego klipu.

Za montaż obrazu do singla „Zagubieni” odpowiedzialny jest przyjaciel zespołu – Michał Broś. Wykorzystane materiały nakręcone zostały na koncertach grupy, które promowały drugi album. 

 

Współpraca z Michałem to czysta przyjemność, tym bardziej, że doskonale się rozumiemy. To właśnie Michał zarejestrował nasz pierwszy występ na Woodstocku (obecnie Pol’and’Rock Festival) i cały czas rejestruje dla nas poszczególne koncertówki. Michał to nasz przyjaciel, dlatego też logiczne było, że razem zrealizujemy jakiś teledysk. Padło na numer ”Zagubieni”, który wpasował się w obecną rzeczywistość przekazem. Sam klip to też piękne upamiętnienie koncertów jesienno/zimowych, a przy okazji taki prezent dla wszystkich, którzy tęsknią za koncertami.

Gorgonzolla – Zagubieni

 

Zespół zapowiada tym klipem specjalny koncert, który odbędzie się na Letniej Scenie Voodoo w Warszawie już 31 lipca. Zapraszamy na wydarzenie! Szczegóły koncertu.

 

Gorgonzolla – Konsumpcja płytą tygodnia

Z końcem marca 2020r. płyta „Konsumpcja” została wybrana płytą tygodnia w Rock Kompas. To 12 autorskich kompozycji z jednym gościem, którym jest Zenek Kupatasa znany dobrze wszystkim z wieloletnich występów w grupie Kabanos. Słuchaj online!