Gitarowy Rekord Świata 2021 – szczegóły tegorocznej edycji

 

Poznajcie szczegóły tegorocznej imprezy pod hasłem Gitarowego Rekordu Świata! Czy będzie pobity kolejny rekord? 

 

Gitarowy Rekord Świata to już tradycja! Co roku muzycy oraz fani gitarowego grania czekają na ten dzień, by wspólnie móc pobić kolejny rekord. Tegoroczna edycja na całe szczęscie odbędzie się. Jednak będzie to wydarzenie nieco inne niż do tej pory. Zamiast w maju spotkamy się 19 czerwca. A całośc odbędzie się na wrocławskiej Pergoli w kompleksie Hali Stulecia. Jak podają organizatorzy:

Nowy termin i lokalizacja umożliwiają nam zorganizowanie imprezy w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami epidemicznymi. Najważniejsze, że będziemy mogli spotkać się we Wrocławiu. Tegoroczna lokalizacja Gitarowego Rekordu jest jednorazowa i wynika wyłącznie ze względów bezpieczeństwa – w przyszłym roku impreza powróci na wrocławski Rynek.

Gitarowy Rekord Świata będzie jednocześnie odbywał się online. Dzięki temu każdy, kto nie będzie w stanie dojechać do Wrocławia, może wziąć udział w przedsięwzięciu! Oczywiście również i w tym rocku liczy się każda gitara, a każdy uczestnik rekordu (grający na żywo oraz online) otrzyma Certyfikat Rekordzisty oraz będzie figurował na oficjalnej Liście Uczestników Gitarowego Rekordu Świata 2021!

Jak możemy przeczytać w oficjalnym wydarzeniu facebook:

Nieważne gdzie będziecie – w domu, w ogródku, w górach, czy na pełnym morzu – dołączcie do nas w sieci i zagrajmy razem kultowe „Hey Joe” Jimiego Hendrix!

W ubiegłym roku w biciu Gitarowego Rekordu Świata Online wzięło udział 7 998 gitarzystów. A ile będzie w tym rocku? Już teraz rezerwujcie terminy i dołączajcie do wydarzenia!

Gitarowy Rekord Guinnessa 2018