Galicja Productions zaprasza – Punk Fest Warszawa – szczegóły tegorocznej edycji

 

Punk Fest powraca na koncertową mapę Polski! Poznajcie szczegóły edycji, która już we wrześniu odbędzie się w Warszawie.

 

Galicja Productions zaprasza na doskonale wszystkim znane punkowe święto jakim jest Punk Fest. Ten niezależny festiwal już na stałe wpisany jest w koncertową mapę Polski. I właściwie za każdym razem zaskakuje ogłoszonym składem.

Jak zdradzają organizatorzy:

Postanowiliśmy powrócić do sprawdzonej formuły Punk Festu. Jest to dla nas niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ Galicja od samego początku swojego istnienia była blisko związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową i tego typu koncerty organizujemy z niezwykłą przyjemnością. Nie będziemy ukrywać, że ma to duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach.

 

 

Punk Fest Warszawa – szczegóły edycji

Tegoroczna edycja Punk Fest odbędzie się w Warszawie ale wyjątkowo, będzie to koncert plenerowy. Na Letnią Scenę Progresji zapraszamy 11 września tego roku.

Ogłoszone zespoły: KSU, SEXBOMBA, THE BILL, GAGA/ZIELONE ŻABKI, TOWOT, ULICZNY OPRYSZEK, PULL THE WIRE!

Bilety:

  • elektroniczne

Progresja: https://goout.net/pl/bilety/punk-fest-2021/cnhi/
Ticketmasterhttps://www.ticketmaster.pl/artist/punk-fest-bilety/15105 (Przy zakupie biletów on-line nienaliczane są żadne dodatkowe opłaty manipulacyjne)
eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/punk-fest/
EMPIK: https://empikbilety.pl/wydarzenie/punk-fest-2021-warszawa/wrzesien-2021
Going:  https://goingapp.pl/wydarzenie/punk-fest-2021-warszawa/wrzesien-2021

  • tradycyjne
Sieć sklepów EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce