Still Of The Night wraca na koncertową Mapę Polski!

 

Po pandemicznych perturbacjach i związanych z tym opóźnieniach w końcu z radością możemy ogłosić, że koncert z cyklu Still Of The Night wraca na Koncertową Mapę Polski!

 
Zadziorne riffy, fantastyczne wokale i ogromna dawka scenicznej energii to esencja zespołu White Highway. Grupa od 2016 roku jest głównym organizatorem festiwalu poświęconego muzyce hard rockowej o nazwie Still Of The Night. Nazwa pochodzi od tytułu utworu z repertuaru zespołu Whitesnake z albumu Whitesnake (1987), który grupa wykonuje na żywo na niektórych koncertach.
 
Jak zdradzają nam sami organizatorzy:

Gramy hard rocka inspirowanego latami 80 z dużą dawką nowoczesnych rozwiązań stosowanych w dzisiejszej muzyce rockowo-metalowej. Jeśli jesteś fanem natapirowanych włosów, neonowych legginsów czy muzyki takich zespołów jak Bon Jovi, Van Halen, Motley Crue czy Ratt – to niewątpliwie impreza dla Ciebie!

Tegoroczny koncert z cyklu Still Of The Night vol. 4 odbędzie się w warszawskim klubie VooDoo Club 10 lipca. Zapraszamy na Letnią Scenę z której usłyszymy największe przeboje światowego hard rocka z lat ’80.

Koncert odbędzie się na świeżym powietrzu. Bilety zakupić będzie można jedynie bezpośrednio przed koncertem w cenie 15 zł.
 
 

SOTN3 – Livin’ On A Prayer – 2019