Frozen Night utworem „The Alley Of Apathy” zapowiada debiutancki album!

facebook | youtube

 

W sieci możemy znaleźć pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album formacji Frozen Night. Zapraszamy do poznania utworu „The Alley of Apathy”.

 

Przed nami premiera debiutanckiego albumu grupy Frozen Night. Album In Vain światło dzienne ujrzy jeszcze w tym roku! Okładkę możecie ocenić wyżej. Zespół cały czas podsyca naszą ciekawość zdradzając kolejne dźwięki z nadchodzącej płyty. Po zwiastunie pierwszego singla, poznaliśmy już go w całości. A przed nami kolejne zwiastuny i zapowiedzi! Warto śledzić formację w social mediach. Tam dowiadujecie się o wszystkim jako pierwsi.

O czym jest utwór „The Alley of Apathy”?

Aleja apatii opowiada o samotnej wędrówce człowieka zapomnianego przez świat. Człowieka, który przez swoje błędy i potknięcia został zepchnięty na ścieżkę niepamięci, walczy z myślami i próbuje pogodzić się z sytuacją, która go spotkała. Oczekuje on na lepszy czas, który w jego mniemaniu nastąpi, gdy stan wewnętrznej pokuty dobiegnie końca, lub gdy ta wyniszczy go doszczętnie.

Frozen Night – The Alley of Apathy (Official Clip)

 

Frozen Night

Zespół został założony 20 pazdziernika 2017 roku. Skład zespołu jest dość nietypowy, ponieważ gramy na 3 gitary, bas, perkusje i wokal. Gramy muzykę, w której łączymy ciężkie riffy, razem z melodykami. Z racji tego, że kochamy bawić się naszą twórczością ciężko było nam wybrać gatunek, więc samozwańczo nazwaliśmy się „heavy alternative metal”.

Skład zespołu tworzą:
Mikołaj Wirowski (wokal)
Kacper Puchała (perkusja)
Szymon Wajda (gitara prowadząca)
Bartosz Klamerus (gitara uzupełniająca)
Maks Bieniara (bas)