Festiwal Uwolnić Muzykę – tegoroczna edycja odwołana!

 

W związku z wprowadzonym w Polsce stanem zagrożenia epidemiologicznego odwołane zostały w najbliższym czasie wszystkie wydarzenia kulturalno – sportowe. Organizatorzy odwołują również po mału festiwale. W tym właśnie Festiwal Uwolnić Muzykę.

 

Kilka dni temu na oficjalnym profilu facebookowym festiwalu pojawiła się informacja dotycząca decyzji o odwołaniu tegorocznej edycji Uwolnić Muzykę. Jak możemy wyczytać:

W związku z dynamicznymi zmianami globalnej sytuacji zdrowotnej dbając o bezpieczeństwo naszych uczestników, wykonawców jak również osób pracujących przy produkcji festiwalu oraz stosując się do wszystkich aktualnych zaleceń płynących z Głównego Inspektoratu Sanitarnego, pragniemy poinformować, o zawieszenia prac nad festiwalem. Jest to dla nas trudna decyzja, niestety trzeba było ją podjąć. 9. edycja festiwalu „Uwolnić Muzykę „ 17-19.07.2020 zostaje odwołana.

 

Oczywiście zwrot zakupionych biletów podlega zwrotowi. Czy gdy obecna sytuacja nieco się uspokoi, wznowione zostaną pracę nad tegoroczną edycją? Tego nie wiadomo…

 

Festiwal Uwolnić Muzykę – oświadczenie organizatorów