Farben Lehre – płyta „Pieśni XX wieku” do odsłuchu w sieci

 

Zespół Farben Lehre udostępnił w sieci płytę „Pieśni XXI Wieku”, którą grupa stworzyła z okazji 35lecia działalności scenicznej grupy.

 

35 lat – dokładnie tyle lat temu powstała formacja Farben Lehre. Zespół na polskiej scenie muzycznej istnieje do dziś, cały czas powiększając grupę swoich odbiorców. Z okazji jubileuszu grupa odświeżyła kilka starych kawałków oraz stworzyła kolaborację z zespołem Sexbomba, który również w tym roku obchodzi swoje urodziny. Na 35lecie swojej działalności muzycznej, zespół Farben Lehre zaplanował nowe wydawnictwa: „Pieśni XX Wieku”, „Farben Lehre akustycznie” oraz „Farben Lehre & Sexbomba”. Z kolei na końcówkę roku zaplanowano album „Friends for Friends”.

Za nami premiera płyty „Pieśni XXI Wieku„, która światło dzienne ujrzała dokładnie 26 marca tego roku. Jest to swoisty powrót do korzeni. Zespół odświeżył na nowo 15 wybranych utworów, które pochodzą z pierwszych czterech albumów formacji. Dodatkowo na płycie znajdziemy dwa covery. 

Współczesne aranżacje oraz wykonanie utworów w całkowicie odmiennym składzie owocuje świeżym życiem i oddechem dla tych mocno już „oldschoolowych” dźwięków. Cały materiał przygotowaliśmy oraz nagraliśmy w płockim FL STUDIO Konrada Wojdy i musimy jednoznacznie przyznać, że efekt finalny jest dla nas – jako twórców – w 100% satysfakcjonujący.

 

Płytę możesz kupić w oficjalnym sklepie Farben Lehre.

 

Pieśni XX wieku | FARBEN LEHRE | FULL ALBUM Lou & Rocked Boys | 2021

 

PIEŚNI XX WIEKU – tracklista:

1. Przemiany
2. Akcja-Segregacja
3. Bez pokory
4. Samo życie
5. Czekanie na znak
6. Portrety
7. Maszyny
8. Oto Emigranci
9. Wojna nie żyje
10. Robak
11. Dedykacja
12. Egoiści
13. Mam w dupie
14. Streszczenia
15. Niepokój